Vstupenky

Vstupenka Cena
Načítavam Online predaj vstupeniek, čakajte prosím...

 

Ahojte, vstupenky online už nie je možné zakúpiť, ale budú dostupné na mieste. 

Vidíme sa :)

 

Ahojte, testujeme nový systém predaja vstupeniek s platobnou bránou. Čiže už žiadne zdĺhavé prevody na účet. Je potrebné naťukať počet účastníkov podľa veku, stlačiť ZAKÚPIŤ a na ďalšej stránke vyplniť kontaktné údaje a meno každého účastníka, aj detí. A pri vstupe sa preukážete QR kódom, ktorý vám príde na email. Pre každú vstupenku príde samostatný QR kód. Ak by bol problém, bude sa dať samozrejme aj podľa mena vyhľadať každého účastníka.

V cene vstupenky je celovíkendový vstup na festival Overland Film Fest a lístok do tomboly. Pri registračnom stánku je možné si dokúpiť vstupenky do dospeláckej tomboly. Cena tombolového lístka 0,50€/ks

Každé dieťa dostane pri vstupe 1 lístok do tomboly, viac si dokúpiť nemôžu. 1 dieťa = 1 lístok. Deti do 5 rokov majú vstup zdarma.

UBYTOVANIE

Ubytovanie v kempe sa platí samostatne priamo v kempe. Je možné si vopred objednať aj izbu v penzióne Štefánik. Pre viac info pozrite ich web https://www.penzionstefanik.sk/ alebo kontaktujte priamo ich. My informácie o ubytovacích možnostiach v penzióne a cenách nemáme.

Lokalita

Miesto konania

Autocamp Súľov, penzión Štefánik

393, 01352, Súľov - Hradná

+421 948 922 339, autocamp-sulov.sk

https://goo.gl/maps/3tEE6tcpkpCYcJJz7

Zistiť viac