Filmaratón

Čo to vlastne Filmaratón je? 

Festival je o road movies a preto nimi budete zásobovaní celý deň. Mimo hlavného stejdžu a hlavného programu, bude non-stop premietanie vašich videí a zostrihov z ciest v zatemnenom stane. Rovnako budete mať možnosť vidieť skvelé snímky, ktoré doteraz nikto nevidel a vďaka ktorým možno naplánujete ďalšiu cestu, či filmy a seriály, o ktorých ste už možno počuli, no nemali ste odvahu si ich pozrieť :-D

Z filmov vo Filmaratóne a nominovaných snímkov budú diváci hlasovaním priamo na festivale vyberať snímok, ktorý získa divácku cenu OFFO SYMPATIK.

Zoznam tohtoročných videí Filmaratónu:

1. Na motorce přes Sibiř, Střední Asii, Gruzii a zpět - Ondro Vlk (68 min)

   

2. Rumunsko - Strada Strategica 2019 - (Malaia - Transalpina) - OM Overland  (8 min)

   

3. Na šrote cez Pamir - Ondrej Brichta (5 min)

18 000 km po Strednej Ázii v 25 rokov starom Favorite, vo výškach nad 4600 m n.m., s minimálnymi znalosťami o opravovaní auta, minimálnymi financiami, takmer nulovou prípravou a neznalosťou ruštiny. Že nemožné? Takmer :) 

   

4. Balkán 2016 - Meet Cruise (8 min)

   

5. Na jawách do Černobylu 1. diel - Michal Franc (24 min)

Tenhle výlet nás zavedl až do Černobylu. Opět na starých Pionýrech. Uvidíte například, jak se dostat do Černobylu s motorkou jen za láhev slivovice. Naše stroje Jawa 50: Jawa 21 Pionýr a Jawa 23 Mustang.

   

6. Ligurské a Savoyské Alpy - Jeeping.sk (8 min)

Ligurské a Savoyské Alpy od Jeeping.sk - je krátky, zážitkový, takmer nemý film z malého, ale veľmi intenzívneho offroad tripu v Alpách. Video približuje atmosféru nášho výletu a dáva obraz o známych vysokohorských Alpských trasách.

   

7. Vanlife Rumunsko a Bulharsko - Rodinka na kolesách (35 min)

   

8. Mongolsko - Rusko 2018 - Nároční (2 min)

   

Lokalita

Miesto konania

Autocamp Súľov, penzión Štefánik

393, 01352, Súľov - Hradná

+421 948 922 339, autocamp-sulov.sk

https://goo.gl/maps/3tEE6tcpkpCYcJJz7

Zistiť viac